Hakkımızda

BFG GÜVENLİK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. olarak şirketimiz; Müşteri-Çalışan-İşveren memnuniyetini amaç edinmekte, şirket politikasının temelini oluşturan insana güven ve saygıyı her şeyin üstünde tutarak en yüksek standartlarda ve profesyonelce hizmet vermektedir.

Kalitenin detaylarda saklı olduğunu bilen ve kaliteyi ve mükemmeliyeti ilke edinen tecrübeli ve uzman yöneticilerimiz tarafından;

  • Güvenliği sağlanacak kişi/yerin risk analizi ve tehdit değerlendirmeleri büyük bir dikkatle yapılmakta,
  • Güvenlik tedbirleri planlanarak çalışma programları oluşturulmakta,
  • Özel Güvenlik personelinin seçimi, eğitimi, teçhizi ve denetimleri yapılmakta,
  • Müşterilerimizle düzenli olarak görüşülerek onların görüş ve önerileri alınmakta,

Güvenliğin en iyi şekilde sağlanması için modern eğitim-öğretim teknikleri ve teknolojinin tüm imkânlarından yararlanılmaktadır.

Şirketimiz, sektördeki tecrübe ve başarısından aldığı ilham ve şevkle sizlerle birlikte çalışmaktan ve size hizmet etmekten onur duyacaktır.

Bu kapsamda; Kurumunuzun Özel Güvenlik Hizmetinin 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri Kanununa istinaden şirketimiz tarafından sağlanmasına yönelik ayrıntılı hizmet teklifimiz ekte görüşlerinize sunulmuştur.Teklifimizle ilgili her türlü soru ve değerlendirmelerinize cevap vermeye hazırız.

KURULUŞ

BFG GÜVENLİK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ 5188 sayılı Kanun kapsamında 2020 yılında kurulmuştur ve Özel Güvenlik Hizmetlerini çağdaş ve dürüst çalışmayı ilke edinmiş  bir anlayışla müşteri memnuniyetini esas alarak yola çıktık.

  • VIP-kişi koruma 
  • Özel güvenlik eğitimi

Fotoğraflar

Başlık Türü Görüntüle İndir
dsad php

Soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz!